Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
SŁOŃ X Dope DOD
07 / 03 / 2020 — 19:00

SŁOŃ X Dope DOD

otwarcie bram: 19:00 start koncertu: 20:00

Koncert promujący wspólny projekt Słonia i Dope D.O.D. „Sick6Six”


„Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D.! Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. - Chubeats’a.


Słoń o początkach współpracy z Dope D.O.D. oraz nadchodzącej EP: „Z Dope’ami poznałem się kilka lat temu przy okazji ich koncertu w Poznaniu i w zasadzie od samego początku złapaliśmy te same fale nadawania. Oprócz tego, że się prywatnie polubiliśmy, to wychowaliśmy się na tym samym rapie co bardzo ułatwia współpracę, bo mamy niemal identyczne podejście do muzyki. EP jest definicją rapu jaki znam i sam słucham, a różnorodność producentów urozmaica brzmienie całości. Bardzo się jaram tą współpracą, zapnij pas i załóż kask gościu!”


Pierwszym utworem zapowiadającym wydawnictwo jest „Xmas 2019”. Kompozycja jest luźną kontynuacją singla z 2009 roku (Słoń/Mikser „Święta 2009”).


ZOBACZ KLIP DO „Xmas 2019”:
https://youtu.be/XLLGa5aK4qc


Równocześnie wystartował preorder na EPkę, którą można już teraz zamówić w sklepie Vulgarus.pl na: http://bit.ly/SICK6SIX-preorder


Materiałowi „Sick6Six” będzie towarzyszyć mini-trasa koncertowa o której artyści będą informować w późniejszym terminie.

Informacje o biletach

Bilety na Ticketos: https://ticketos.pl/event/2927