Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Stand-Up Karol Modzelewski
09 / 05 / 2024 — 18:00

Stand-Up Karol Modzelewski

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

Zapraszamy na wieczór pełen uśmiechu i humoru!


Parę słow od artysty:


W końcu, po 23 latach, przestaję grać program "Afryka". A to dlatego, że napisałem nowy. Bez zdjęć. Klasycznie. Nazywa się "Bańka". Tym samym zapraszam serdecznie zarówno na sam program, jak i zbicie "piątki" po wszystkim.


Ważne!


Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy wstępu na wydarzenie, jak również prawo wyproszenia posiadacza biletu bez zwrotu kosztów jego zakupu w przypadku: - niestosownego zachowania podczas występu, - zakłócania odbioru innym uczestnikom występu, np. poprzez głośne lub agresywne zachowanie, - naruszenia zasad uczestniczenia w występie określonych przez Organizatora, w szczególności dotyczących limitu wieku uczestników (16 lat), zakazu wnoszenia własnych napojów oraz całkowitego zakazu nagrywania audio oraz video, - nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.


Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/123993/Krak%C3%B3w/Stand-up%3A+Karol+Modzelewski/?fbclid=IwAR0V84TvmmCUAEVHZzsXFAZQ35x3RwGWKuVebjgS0-dmwFgpy4uGiFgj85M

informacje o biletach

SOLD OUT