Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Tribulation + Bölzer, Molassess
02 / 10 / 2022 — 18:30

Tribulation + Bölzer, Molassess

otwarcie bram: 18:30 start koncertu: 19:30

Trasa zespołu została ponownie przesunięta ze względów bezpieczeństwa.


Polski koncert Tribulation odbędzie się 2 październka 2022 roku, niezmiennie w krakowskim klubie Kwadrat. Gościem specjalnym grupy będzie szwajcarski Bölzer, a w roli supportu wystąpi zespół Molassess.
Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek jest już możliwe w miejscu ich zakupu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie koncertu!


Na decyzję o zachowaniu, wymianie lub zwrocie biletów czekamy do 23 listopada 2021 roku (180 dni od najnowszej daty przełożenia koncertu)


WYMIANA:


Bilety na przełożony koncert Tribulation można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.


W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. W wiadomości zwrotnej zostanie wysłany regulamin do akceptacji oraz prośba o ostateczne potwierdzenie chęci wymiany na voucher. Po weryfikacji zamówienia przesłany zostanie voucher do wielokrotnego wykorzystania w systemie
eBilet aż do pełnego wykorzystania kwoty lub upływu daty jego ważności.
Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:


https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow


ZWROTY:


Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci lub eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


Bilety na koncert można nadal zakupić na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)


[PL] Uwaga! Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. sklep.knockoutprod.net oraz ebilet.pl!


[ENG] Attention! Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are sklep.knockoutprod.net and ebilet.pl!


TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal:


Wyszli w 2004 roku od klasycznego death metalu, ale nie pozostali przy nim zbyt długo. Muzycy szwedzkiego Tribulation są bowiem ludźmi ambitnymi, a przy tym o ogromnej erudycji muzycznej. Nic dziwnego, że oczekiwaniu na ich płyty towarzyszy ogromna ciekawość połączona z równie dużą ekscytacją.


Tribulation to Johannes Andersson (gitara basowa, wokal), Adam Zaars (gitara), Jonathan Hultén (gitara) i grający w Tribulation od 2017 roku bębniarz Oscar Leander. Z wyczuciem potrafią poruszać się w świecie brutalnych dźwięków (albumy "The Horror", "The Formulas Of Death"), stanąć mocno i przekonująco w świecie mrocznego rocka ("Children Of The Night"), czy też stanąć w rozkroku między tymi światami ("Down Below"). Co ważne potrafią to wspaniale zaprezentować w bezpośrednim kontakcie z publicznością.


https://www.tribulation.se/
https://www.facebook.com/TribulationSweden/
https://www.youtube.com/watch?v=elD85SeiA2o


BÖLZER (Szwajcaria) black metal, death metal:


KzR (gitara, wokal; naprawdę Okoi Thierry Jones) i HzR (perkusja; naprawdę Fabian Wyrsch) konsekwentnie od 2008 roku rozwijają muzykę szwajcarskiego Bölzer i robią to tak mądrze i z tak wielkich wyczuciem, że w ciągu tych kilkunastu lat stali się jednym z ważniejszych przedstawicieli europejskiego metalu.


Duet z Zurychu tworzy muzykę, która ciekawie porusza się po obszarze black, doom i death metalu, aczkolwiek nie wyłącznie, czego dowodem był niesamowity debiutancki długograj "Hero". Bölzer jest silnie przywiązany do dawkowania muzyki w mniejszych porcjach, w postaci EP-ek. Wspaniale wrócił do tego formatu w 2019 roku wydawnictwem "Lese Majesty", które zdążył już parokrotnie promować na żywo w Polsce.


http://www.bolzer.ch/
https://www.facebook.com/bolzerband/
https://www.youtube.com/watch?v=BXkP4WS8Y_Y


MOLASSESS (Holandia) psychodeliczny rock:


Dla holenderskiej formacji Molassess wszystko zaczęło się podczas kultowego festiwalu Roadburn w 2019 roku. Grupa z miejsca zjednała sobie publikę imprezy, swoją mocno psychodeliczną i otuloną gęstym mrokiem muzyką.


Mrok nie wziął się znikąd. Liderująca Molassess charyzmatyczna wokalistka Farida Lemouchi stąpała po ciemnej stronie mocy już w formacji The Devil's Blood. Do członkostwa w Molassess Farida zaprosiła Oedsa Beydalsa, Joba van de Zande, Rona van Herpena (wszyscy wcześniej w The Devil's Blood) oraz Boba Hogenelsta (Birth Of Joy) i Matthijsa Stronksa (Donnerwetter). Muzyków, z którymi łączy ją szczególna artystyczna więź.


Efekty tego po raz pierwszy pojawiły się już w 2019 roku na wydanym przez Van Records singlu "Mourning Haze / Drops Of Sunlight". Kolejnym krokiem był kontrakt z Season Of Mist i nagranie debiutanckiej płyty "Through The Hollow".


https://www.facebook.com/Molassessofficial/


https://youtu.be/fMKzSxd-X34


Zagrają:

TRIBULATION (Szwecja) death metal, dark metal
+
Bölzer (Szwacjaria) black metal, death metal
Molassess (Holandia) psychodeliczny rock


Kiedy: 2 października (niedziela) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://ebilet.pl


Zaprasza
Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Informacje o biletach

Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert dostępne na:

https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)

eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/tribulation/

2

października

18:30

od 90zł

Informacje o biletach