Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
Tricky
23 / 04 / 2020 — 20:00

Tricky

otwarcie bram: 20:00 start koncertu: 21:00

Tricky wraca do Krakowa i zapowiada nowy materiał: EPkę "20,20" z udziałem Aniki oraz Marty Złakowskiej, która w ostatnich latach występowała z legendą trip-hopu na całym świecie. Tricky wraz z Martą i zespołem zagrają 23.04 w klubie Kwadrat


W ubiegłym roku album Tricky'ego "Maxinquaye" uznano za klasyk podczas gali "Q Awards" - dziennikarze prestiżowego magazynu w poprzednich latach tytuł ten przyznawali m.in epokowym płytom Queen, Pink Floyd, U2, The Verve. Tricky, zbuntowany, mroczny enfant terrible trip hopu, znalazł swoje miejsce w oficjalnym kanonie! Historię swojego dramatycznego życia opowiedział niedawno w przejmującej książkowej biografii "Hell Is Round The Corner", wspominając trudne dorastanie w Bristolu, lata występów z Massive Attack i późniejszą karierę.
2020 rok to jej nowy rozdział. EP "20,20" z singlem "Lonely Dancer" z gościnnym udziałem Aniki - w Polsce znanej ze współpracy z duetem Syny - brzmi jak zwykle bardzo osobiście i przejmująco. W kameralnym duecie "Hate This Pain" słyszymy Martę Złakowską, wokalistkę z Krakowa, która już wcześniej nagrała z Tricky'm poruszającą piosenkę "Makes Me Wonder".
Marta poznała Tricky'ego podczas jego ostatniej polskiej trasy - nieoczekiwanie wystąpiła u jego boku na scenie w Krakowie i Wrocławiu. Od tamtych występów Polka stałą się nieodłączną częścią grupy brytyjskiego artysty - odwiedziła z nim europejskie stolice, Amerykę Południową i zagrała amerykańską trasę supportując grupę A Perfect Circle. Tym razem wraca do rodzinnego miasta jako pełnoprawny głos zespołu. W Krakowie Tricky wystąpi 23 kwietnia (klub Kwadrat), dzień wcześniej zobaczymy go w Warszawie (Niebo), a 24 kwietnia we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry).
Bilety w sprzedaży od czwartku 20.02 : Biletomat.pl, Eventim.pl, Going.pl i Ticketmaster.pl


Tricky ft. Marta „Makes Me Wonder"
https://youtu.be/tsMN9tLAM_0


Tricky ft. Anika „Lonely Dancer”
https://youtu.be/W9TkyYXVPWo


Tricky „Hell Is Round The Corner”
https://youtu.be/E3R_3h6zQEs

Informacje o biletach

Sprzedaż biletów w czwartek, 20.02 od 10.00.

Biletomat.pl / Going.pl / Eventim.pl / Ticketmaster.pl


I pula 85 pln II 99 pln