Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez
XX lat Happysad - Kraków - Kwadrat + Sad Smiles
27 / 11 / 2021 — 18:00

XX lat Happysad - Kraków - Kwadrat + Sad Smiles

otwarcie bram: 18:00 start koncertu: 19:00

20 lat - HAPPYSAD


Kraków – 27.11.2021 – Klub Kwadrat


Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?
„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.
Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.


Sad Smiles


To zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 15 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
W Internecie można znaleźć ich pierwszą EP ,,Sad Smiles EP” – sprawdź te nagrania, bo chłopaki naprawdę nie mają się czego wstydzić! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą na Fortach Kleparz w Krakowie. Ciężko przydzielić im konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Bądź uważny, bo pomiędzy piosenkami zamieniają się instrumentami, lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!


Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand
jesteśmy też na YouTube i Instagramie


Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic

Informacje o biletach

Bilety przedsprzedaż 79 zł w dniu koncertu 90 zł

Bilety w sprzedaży od 8 września godzina 14:00

W systemie eBilet, Going, Empik, Ticketmaster.

BILETY KOLEKCJONERSKIE:

Metal Shop, ul. Długa 17

Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100

Klub Kombinator os. Szkolne 25

Nowa Księgarnia os Zgody