Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

ZMIANA DATY!!!ANDRZEJE STAND-UPU NA OSTATKI

ANDRZEJE STAND-UPU NA OSTATKI czyli Marek "Gajos" Gajewski, Adam Gajda i Mateusz Burkacki w Klubie Kwadrat!

Idealny plan na ostatkowy weekend? Sobota impreza, a niedziela z dobrym humorem! W sobotę na nas nie licz, za to niedzielę masz ogarniętą!

W tę ostatnią niedzielę listopada wystąpią dla Was:

MAREK "GAJOS" GAJEWSKI Komik i aktor komedii życia. Tyle, że drugoplanowy! A czasem nawet tylko statysta! Wszystko przez bycie wnikliwym obserwatorem zamiast głównym bohaterem. Dzięki temu widzi absurdy i żart, których gołym okiem nie widać. Na szczęście słychać je gołym uchem kiedy o nich opowiada.

Program "Trzymaj rękę na pulsie" na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=D-lmEnjyj58

FB: https://www.facebook.com/MarekGajosGajewski INSTA: https://www.instagram.com/gajos_standup/

ADAM GAJDA Najlepszy komik w Łasku. Jedyny komik w Łasku. Mówi swoim tempem. Na co dzień pracuje w polu i robi swoje sadzonki. Ma więc czas by pomyśleć. A myśli jak umie. Zwycięzca festiwalu szpak w Szczecinie, koszalińskiego ludzika oraz roast battle na polskim festiwalu Stand-upu w Warszawie. Prywatnie mąż i obserwator.

"Żółwik" na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=9g8Y-XbAsXg

FB: https://www.facebook.com/adamgajdazamikrofonem INSTA: https://www.instagram.com/adam__gajda/

MATEUSZ BURKACKI Komik urodzony w Gliwicach, znajdujący się na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne o co walczy - to przychylność publiczności. Po wygraniu wszystkich konkursów dla komików w jakich brał udział, czyli jednym, porzucił świetną pracę w wielkiej międzynarodowej korporacji, bo jak sam twierdzi ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce". Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko żeby nie rozczarować publiczności. Do zobaczenia!

"Improwizacja z publicznością": https://www.youtube.com/watch?v=TlpRAQs7SS0&t=438s

FB: https://www.facebook.com/BurkackiMateusz INSTA: https://www.instagram.com/burkacki.mateusz/

UWAGI:

Wydarzenie dla dorosłych! Zakaz nagrywania wydarzenia! Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu!