Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

Kabaret Trzecia Strona Medalu - Prześmiewczość Zorganizowana

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Klubie Kwadrat

W tę upalną, styczniową niedzielę zapraszamy Państwa na od dawien dawna wyczekiwany występ Kabaretu Trzecia Strona Medalu na krakowskiej ziemi!

Ostatni raz w naszym mieście wystąpiliśmy w 2019 roku, czyli przed naszą erą, kiedy świat był jeszcze normalny a my już nie! Wracamy do Was z nową mocą, świeżością i nowymi numerami! Tym razem zapraszamy na program "Prześmiewczość zorganizowana", czyli mnóstwo nowości, w tym skecze z Ryjka 2021 i Ryjka 2022. Na pewno znajdzie się też miejsce na starego hita! Nie może Cię zabraknąć! Bez ciebie nie gramy! Chyba, że zamiast Ciebie przyjdzie ktoś inny ;)

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 80 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022. Twórcy hitu "Baby dają w szyję":

https://youtu.be/jxmqC0gfj7M

Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie a capella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje. Więcej o nas:

https://kabarettrzeciastronamedalu.pl/o-nas/ www.kabarettrzeciastronamedalu.pl https://www.facebook.com/KabaretTrzeciaStronaMedalu https://www.instagram.com/kabarettsm/