Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

LORDOFON- Support Kuba Folwarczny

Klub Kwadrat zaprasza na koncert zespołu Lordofon!

Po ponad dwóch latach od wydania świetnie przyjętego przez krytyków oraz środowisko hip-hopowe albumu „Koło”, duet Lordofon prezentuje nowy krążek! „Passé” to zbiór 12 utworów, które sprawnie łączą w sobie cechy gatunkowe indie rocka, punku i rapu. Chwytliwe popowe hity z autoironicznymi, słodko-gorzkimi i mocno nostalgicznymi tekstami piosenek, w których aż roi się od nawiązań do szeroko pojętej popkultury.

Przedpremierowo, latem 2022 roku, artyści mieli okazję zaprezentować namiastkę materiału z „Passé” na scenach OFF Festival, Enea Edison, Stay Wild czy Polish Hip Hop Festival. Materiał stworzony na nowy album chłopaków sprawdzi się nie tylko na najbliższych letnich festiwalach, ale także w klubowym anturażu.

Nowy projekt bazuje na internetowej estetyce lat 00s i 10s. Do pracy nad komunikacją płyty zespół zaprosił grafika Dollar Moda (ĆPAJ STAJL, Szczyl) oraz fotografa Karol Gustavva Małeckiego (Rubens, Daria Zawiałow).

SUPPORT: Jakub Folwarczny

Kuba Folwarczny - wokalista, gitarzysta oraz autor piosenek. W 2022 roku założył zespół, w którym znalazł się także Szymon Dziwisz (perkusja) oraz Grzegorz Czech (gitara basowa). W marcu 2023 roku wygrał 31 finał Zimowej Giełdy piosenki w Opolu, którego jurorami byli członkowie zespołu Myslovitz. Wygrana umożliwiła występy na kilku imprezach i festiwalach - m.in. Śląskie Miraże, Piastonalia oraz Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie. W tym okresie do zespołu dołączył Adrian Steczko (instrumenty klawiszowe). W powiększonym składzie wygrywają festiwalową bitwę krakowskich zespołów podczas Rockhouse Festiwal 2023. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem, którego próbką jest najnowszy singiel pod tytułem "2021".

Kiedy: 09.03.2024

Otwarcie Bram: 19:00

Zobacz także: