Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

Polska Wersja - Support Łebski / ZetBeEs

Zapraszamy na koncert Polskiej Wersji do Krakowa!

Już 19 kwietnia scena zapłonie!

Polska Wersja to gwarant niezapomnianych wspomnień z koncertu. Ich muzyka często porusza tematy związane z codziennością, społeczeństwem i życiem ulicznym.

Zespół słynie z charakterystycznego brzmienia oraz tekstów pełnych emocji i autentyczności. Grupa zyskała uznanie za swój talent oraz zaangażowanie w polską scenę hip-hopową. Ten wieczór zapowiada się naprawdę wyśmienicie, a zostało coraz mniej czasu! Ostatnio pojawia się wiele nowych utworów artystów, które całkowicie zawładnęły YouTube.

Zetbees , który jest reprezentantem krakowskiego Podziemia 10 marca wydał płytę pod tytułem "Autentyczny Dialog”, którą będzie możliwość zakupić już na koncercie!

Łebski, reprezentantem woj. śląskiego dokładnie gminy Knurów, gdzie oprócz nagrywania muzyki od kilku lat również zajmuje się organizacją imprez zarówno w lokalach jak i imprez plenerowych. Muzyką zainspirowany od 2008 roku gdzie brał czynny udział w bitwach freestyle'owych. Wystąpi razem ze swoim hypemanem oraz DJ (Łebski x JanoDe x DJ Tusipect)

Współfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.