Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

Rasmentalism: GENIUSZ

Rasmentalism rusza w trasę po największych polskich miastach tuż po premierze najnowszego, piątego albumu pt. GENIUSZ. Wasz ulubiony koncertowy tercet zagra premierowo live wersje numerów z GENIUSZA uzupełnione kilkoma starszymi klasykami.

Zapraszamy do Kwadratu na hałas, taniec i bycie sobą.

DATA: 08.11

Drzwi: 19.00

Koncert: 21.00

Bilety na Going. Ilość ograniczona. Czas start!

Rasmentalism, czyli Ras i Ment XXL, to duet działający na polskiej scenie od 2006 roku w klasycznym systemie - wokalista i producent. Ich najnowsza płyta pt. „GENIUSZ” ukaże się 19 czerwca nakładem Sony Music Polska. Do tej pory zespół nagrał cztery bardzo dobrze przyjęte albumy, które ukazały się pod szyldem Asfalt Records: „Za młodzi na Heroda”, „Wyszli coś zjeść”, „1985” oraz „Tango”, poprzedzone kilkoma wydawnictwami w „podziemiu”. Ich oficjalny debiut z 2013 roku - „Za młodzi na Heroda” - zyskał status złotej płyty.

Ras, Ment i Tort (klawisze) zagrali wiele wyjątkowych koncertów: w prestiżowym Muzycznym Studiu PR im. A. Osieckiej, Studiu Koncertowym PR im. W. Lutosławskiego, Aulii koncertowej Algierskiego Radia (reprezentując kulturę europejską), na największych festiwalach takich jak Open’er, Kraków Live, Orange Warsaw czy Męskie Granie oraz setki koncertów klubowych w całym kraju. Trasa promująca ostatni album „Tango” została wyprzedana w 9 miastach. Co przyniesie ich najnowsze wydawnictwo „GENIUSZ”? Dowiemy się niebawem.