Kraków, ul.Skarżyńskiego 1
Godziny otwarcia:
pon - sob: 16:00 - 00:00*
* harmonogram nie obowiązuje podczas imprez

***** WALENTYNKI

***** WALENTYNKI czyli Marek "Gajos" Gajewski, Damian Kubik, Bartosz Pająk i Grzegorz Słoma VS WALENTYNKI w Klubie Kwadrat!

może kojarzyć się tylko z jednym, ale w komedii można, a nawet trzeba dużo więcej! Tym razem padło na Walentynki! Wracają co roku, aby jednym umilić życie, innym wręcz odwrotnie. Jakby nie patrzeć, na pewno z tej okazji trzeba się dobrze pośmiać! Czy jesteś singlem czy razem z drugą połową, wbijaj do Kwadratu na solidną dawkę śmiechu!

Wystąpią dla Was:

MAREK "GAJOS" GAJEWSKI Komik i aktor komedii życia. Tyle, że drugoplanowy! A czasem nawet tylko statysta! Wszystko przez bycie wnikliwym obserwatorem zamiast głównym bohaterem. Dzięki temu widzi absurdy i żart, których gołym okiem nie widać. Na szczęście słychać je gołym uchem kiedy o nich opowiada.

Program "Trzymaj rękę na pulsie" na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=D-lmEnjyj58

FB: https://www.facebook.com/MarekGajosGajewski INSTA: https://www.instagram.com/gajos_standup/

DAMIAN KUBIK Komik, z twarzy nienachalny Jacek Łągwa, wzrok porucznika Columbo, urodzony w Sosnowcu. Ogólnie szału niema. Znany bardziej jako Antoni Gorgoń Grucha, ale to nie Antoni tym razem wystąpi a Damian w całej stand-up'owej okazałości! Jak sam o sobie mówi: "niema o czym mówić".

"Mielno, koty, dziewczyna" na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=wqzbiYxu0SU

FB: https://www.facebook.com/damiankubikStandUp INSTA: https://www.instagram.com/damian.kubik.standup/

BARTOSZ PAJĄK Ten w czapce, opowiada prawdziwe historie, które mu się przydarzyły....albo mu się przydarzą. Urodzony w Krakowie wieczny pesymista, nawet jak jest dobrze to on udowodni, że tak nie jest, no ale czego się spodziewać po człowieku, który na co dzień stacjonuje w Łodzi.

FB: https://www.facebook.com/Bartosz-Paj%C4%85k-stand-up-106663007798764 INSTA: https://www.instagram.com/bartoszpajak1/

GRZEGORZ SŁOMA Komik z Bochni z wadą wymowy i dystansem do siebie. Najczęściej żartuje z tego co go otacza, czyli z patologii... Po robocie nie gada o robocie, a dlaczego to dowiecie się podczas występu.

FB: https://www.facebook.com/G.Sloma.Comedy INSTA: https://www.instagram.com/grzesiek_sloma/

Prosimy o wcześniejsze przyjście aby zająć jak najlepsze miejsca. Bilety są nienumerowane. GWARANCJA ZWROTU BILETÓW JEŻELI TRZEBA BĘDZIE PRZEŁOŻYĆ LUB ODWOŁAĆ WYSTĘP


UWAGI: Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach sanitarnych. Kupując bilet Kupujący oświadcza że nie jest na kwarantannie oraz że jest zdrowy. Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. Kupując bilet uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów. Wydarzenie dla dorosłych! Zakaz nagrywania wydarzenia! Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu

Zobacz także: